Prowadzenie profilu na Instagramie

Szansa dla Twojej firmy na wyprzedzenie konkurencji

Prowadzenie profilu na Instagramie

Profil na Instagramie, to wciąż niedocenione źródło sprzedaży!

Na początku musimy ustalić trzy ważne fakty. Czy prowadzenie komunikacji swojego sklepu internetowego na Instagramie, to sprawa prosta? Nie. Czy efektywność prowadzenia profilu swojego sklepu na Instagramie jest łatwa do zmierzenia? Nie. Czy pomimo tego warto zainteresować się Instagramem? Zdecydowanie tak! Nie jest to alternatywa względem innych portali społecznościowych. Musisz traktować Instagrama jako kolejne źródło ruchu i sprzedaży, które dzięki nie tak wysokiej popularności wśród konkurentów, daje Ci okazję do wyprzedzenia ich o kolejny krok.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

ESTETYKA

Instagram bazuje na zdjęciach. Komunikacja obrazem odgrywa tutaj kluczową rolę. Jeśli chcesz osiągnąć sukces bazując wyłącznie na packshotowych zdjęciach swoich produktów uzupełnianych grafikami z banków zdjęć – nie zaczynaj swojej przygody z tym portalem. Kreatywność i regularna praca nad materiałem zdjęciowym, to klucz do tego, by przykuć uwagę swoich odbiorców. Twoim obowiązkiem jest zadbać o to!

PO DRUGIE

MIERZALNOŚĆ

Główny problem Instagrama polega na ograniczonej mierzalności dostarczanych przez niego efektów. Wrzucane posty nie zawierają linku, a jedyny znajduje się na stronie głównej profilu. Sytuacja jednak stopniowo się zmienia – reklamy kierują ruch bezpośrednio na stronę www, a w coraz większej liczbie miejsc możesz oznaczać swoje produkty wraz z podanym adresem URL. Nie zapomnij, że Instagram od dawna należy do Facebooka, który już udowodnił, że doskonale wie jak zadbać o interesy firm zostawiających miliony budżetów reklamowych.

Prowadzenie profilu na Instagramie, to Twoja szansa!

Liczba użytkowników Instagramie w Polsce rośnie w zawrotnym tempie. Oczywiście przyjmuje się on najmocniej wśród najmłodszych odbiorców, jednak „kradnie” im znaczący procent czasu spędzanego online. I jakkolwiek abstrakcyjnie to nie zabrzmi, model ten wygląda dokładnie tak samo jak wiele lat temu z Facebookiem i… Naszą-Klasą! Na początku Facebooka również wybierały tylko osoby młode, lecz dziś mamy tam cały przekrój społeczeństwa. Ten potencjał w Instagramie szybko zauważyły największe marki. Wiele mniejszych firm do dziś jednak nie zdecydowało się na pełne zaangażowanie na tym portalu. To Twoja szansa!

Chcesz zobaczyć efekty prowadzenia profilu na Instagramie? Zobacz nasze case studies.

Zobacz wszystkie Case Study

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie prowadzenia profilu na Instagramie?

W naturalny sposób skierowaliśmy swoje zainteresowanie Instagramem i jego sprzedażowym potencjałem od początku obecności na polskim rynku. Prowadząc wtedy komunikację dla wielu sklepów opartą o portal Facebook, musieliśmy szukać kolejnych dróg pozwalających na podnoszenie sprzedaży. Instagram był jednym z naturalnych wyborów i jak pokazał czas, kluczowym. O jego konkurentach sprzed kilku lat większość nie pamięta. Instagram, dzięki inwestycji Facebooka, stał się zdecydowanie drugą siłą mediów społecznościowych.

Liczba obsługiwanych przez nas profilów na Instagramie wyraźnie rośnie. Pokazuje to trend, że zainteresowanie tym portalem wykazuje coraz większa liczba sklepów internetowych i firm. Finalnie doprowadzi, to do wzrostu komunikacji sprzedażowej na Instagramie i spowoduje, że portal ten nie będzie już szansą na wyprzedzenie konkurencji. Będzie koniecznością, by nie oddawać bez walki potencjalnych Klientów.

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Firma Traffic Trends jest firmą godną polecenia.

Powierzone zadania wykonuje sumiennie, należycie i doskonale rozumie nasze potrzeby. Równie dobrze rozumie rynek i pomaga wcielać w życie nasze nowe pomysły.

Paweł Puszczyński, BBHome

 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!