Mobile Menu

Reklama Tekstowa Google Adwords
dla Sklepu Internetowego

Najpopularniejszy format reklamy internetowej nadal pozwala rozwijać sklepy.

Lata mijają, ale stara i wielokrotnie sprawdzona reklama tekstowa nadal jest jednym z najchętniej wykorzystywanych formatów reklamowych.

Od wielu lat tysiące polskich właścicieli firm i sklepów internetowych inwestuje budżety marketingowe w rozwój ruchu i sprzedaży za pomocą reklamy tekstowej Google AdWords. Jest to sposób bardzo trudny, dynamicznie się rozwijający i konkurencyjny. Nie da się w przeciągu kilku godzin poznać tego narzędzia na odpowiednim poziomie, który zagwarantuje stworzenie opłacalnej i zyskownej kampanii tekstowej Google AdWords.

Na szczęście, to jednak nie oznacza, że takiej kampanii tekstowej nie da się stworzyć we współpracy z doświadczonymi specjalistami! Od dawna prowadzenie reklama linków sponsorowanych dla sklepów internetowych jest jedną z głównych usług realizowanych dla setek naszych Klientów, co pozwoliło nam zdobyć niesamowite doświadczenie i wykształcić najwyższe na rynku kompetencje. Zachęcamy do wykorzystania ich na każdym kroku kampanii linków sponsorowanych:

- Tworzenie strategii reklamowej – cały proces zacząć musimy od niełatwego ułożenia strategii reklamowej. Z jednej strony zamknąć musimy się w ramach Twoich priorytetów biznesowych by za pomocą linków sponsorowanych promować to, co warte jest promocji. Z drugiej zaś musimy wybrać kategorie produktów i dopasowane do nich słowa kluczowe, które zagwarantują spodziewany poziom wyszukań i przejść na stronę, a przy tym pozwolą nam na zmieszczenie się w założonym budżecie. Ważną kwestią jest bez wątpienia mądry wybór fraz, które mają największy potencjał na generowanie sprzedaży przez linki sponsorowane – wybór intuicyjny, za którym stoją lata doświadczenia w pracy z kampaniami tekstowymi Google AdWords!

- Tworzenie kampanii tekstowej – mając wybrane zarówno produkty, jak i frazy, należy kampanię tekstową technicznie stworzyć. Od napisania kilku wariantów reklam do każdej grupy, przez dodanie tak zwanych rozszerzeń reklam, aż po dopasowanie linków sponsorowanych do urządzeń, pór dnia i grupy docelowej.

- Optymalizacja kampanii tekstowej – nigdy raz stworzona kampania Google AdWords nie działa na maksymalnym poziomie efektywności. Nawet gdy od początku pozwala ona na generowanie zysków, to zawsze istnieją pola do poprawy, które zyskowność mogą podnieść. Cykliczne i regularne optymalizowanie kampanii, fraz, tekstów reklam, harmonogramów – to właśnie ten proces związany z prowadzeniem kampanii tekstowej AdWords dla sklepów internetowych pozwala na cykliczne podnoszenie efektywności.

Podsumowując – najpopularniejszy i najstarszy format reklamowy oparty o linki sponsorowane jest również formatem najbardziej skomplikowanym. Mnogość funkcji z jednej strony utrudnia prowadzenie kampanii, z drugiej pozwala na regularne zwiększanie sprzedaży. Dlatego zachęcamy do skorzystania z doświadczenia i wiedzy certyfikowanych specjalistów Google AdWords i powierzenia im swoich działań reklamowych. Jako agencja Google Partners Premium na pewno Cię nie zawiedziemy!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Przebudowa kampanii Adwords, czyli jak poprawić zyski!

Jeden z naszych klientów, znany polski sklep internetowy z designerskimi meblami i dodatkami, chciał w pełni wykorzystać obecność w internecie. Kampanie AdWords, które były prowadzone od ponad 4 miesięcy nie przynosiły zadowalającego efektu. W konsekwencji koszty prowadzenia kampanii były wyższe niż przychód uzyskany z reklam.

Optymalizacja kampanii – prowadzona tak, jak dotychczas – nie doprowadziłaby z pewnością do poprawy wyników. Konieczna była kompleksowa przebudowa konta AdWords i zmiana kierunku dotychczasowych działań reklamowych.

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych