Mobile Menu

Social
media

Rewolucja social mediowa już się odbyła!

Twoi obecni klienci oraz Twoi przyszli klienci już tam są. Rozmawiaj z nimi, angażuj ich, inteligentnie i skutecznie konwertuj swoich fanów w lojalnych klientów.

Zrób eksperyment.

Podnieś głowę i popatrz na osoby wokół Ciebie. Popatrz na ludzi stojących na przystanku, siedzących w poczekalni, stojących w kolejce. Co oni robią? Większość z nich siedzi na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i innych serwisach społecznościowych.

Kluczowe w dobrej obecności w social mediach jest regularność przekazu oraz angażująca treść. Te 2 elementy wymagają wiedzy, doświadczenia i wytrwałości w budowaniu relacji z fanami. Nie zrobisz tego sam. Masz inne obowiązki.

Sieci społecznościowe zmieniają się każdego dnia. Uwaga użytkowników przepływa z tematu na temat. My nad tym czuwamy i nadążamy za trendami. Wykorzustujemy je na Twoją korzyść. Potrafimy maksymalnie skutecznie dobrać formę i przekaz do specyficznych zasad panujących w różnych serwisach takich jak: Facebook, Instagram, Snapchat, Pinterest, LinkedIn.

Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno komunikacji jak i moderacji dyskusji. Wdrażamy elementy konkursowe i pełen wachlarz mechanizmów reklamowych.

Sprawdź co możemy zaproponować Twojej marce i zamów darmową strategię obecności w social mediach.

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Komunikacja dla sklepu Bludshop

Case Study jednego z liderów w branży streetwearu – Bludshop. Podsumowanie 8 miesięcy działań Traffic Trends dla marki na Facebooku oraz wyników, które przyniosły one dla sklepu.

Zobacz, jak zmiany w komunikacji, doborze treści oraz strategii reklamowej pozwoliły uczynić z fan page’a Bludshopu rzeczywisty kanał obsługi klienta i przynoszący znakomite wyniki kanał sprzedaży!

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.


© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych