Mobile Menu

Social
media

Rewolucja social mediowa już się odbyła!

Twoi obecni klienci oraz Twoi przyszli klienci już tam są. Rozmawiaj z nimi, angażuj ich, inteligentnie i skutecznie konwertuj swoich fanów w lojalnych klientów.

Zrób eksperyment.

Podnieś głowę i popatrz na osoby wokół Ciebie. Popatrz na ludzi stojących na przystanku czy w kolejce, siedzących w poczekalni czy mijających Cię! Co oni robią? Większość z nich siedzi na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i innych serwisach społecznościowych. Dlatego Facebook dla sklepu internetowego to obowiązek!

Kluczowe w dobrej obecności w social mediach jest regularność przekazu oraz angażująca treść. Te 2 elementy wymagają wiedzy, doświadczenia i wytrwałości w budowaniu relacji z fanami. Nie zrobisz tego sam. Masz inne obowiązki.

Sieci społecznościowe zmieniają się każdego dnia. Uwaga użytkowników przepływa z tematu na temat. My nad tym czuwamy i nadążamy za trendami. Wykorzystujemy je na Twoją korzyść. Potrafimy maksymalnie skutecznie dobrać formę i przekaz do specyficznych zasad panujących w różnych serwisach takich jak: Facebook, Instagram, Snapchat, Pinterest, LinkedIn.

KOMUNIKACJA i MODERACJA

Przy prowadzeniu fan page’a niezwykle istotna jest komunikacja i moderacja dyskusji. Z naszej strony zapewniamy kompleksową obsługę w obu kwestiach. Na początku współpracy ustalamy harmonogram działań oraz cykle tematyczne, na podstawie których prowadzimy regularne i profesjonalne publikacje na profilu firmowym. Od zawsze piszemy z pasją i do każdego, nawet najtrudniejszego tematu, podchodzimy indywidualnie. Dana branża, sklep czy oferowane produkty, bądź usługi różnią się od siebie, dlatego nasze treści staramy się zsynchronizować do danej grupy docelowej. Dbamy również oto, aby język był dopasowany do odbiorców. Wysoki wskaźnik odpowiedzi na fan page’u to również cel, który zakładamy przy każdym prowadzonym profilu. Facebook dla sklepu internetowego oferuje wielkie możliwości pod kątem interakcji z fanami, większe niż tradycyjne strony, a my wykorzystujemy to w 100%.

KONKURSY

Musimy pamiętać, że media społecznościowe to miejsce, w którym fani szukają rozrywki i humoru. Dlatego chętnie wdrażamy elementy konkursowe na każdym fan page’u. Aktywności dodatkowe prowadzimy zarówno w aplikacjach, jak i na tablicach profili. Od początku do końca czuwamy nad przebiegiem zabawy - wymyślamy koncepcję, ustalamy regulamin, dbamy o prawidłowy przebieg konkursu, a także zajmujemy się aspektem wizualnym gry. Pilnujemy legalnego i zgodnego z zasadami Facebooka biegu zabawy.

REKLAMY

Oferujemy również pełen wachlarz mechanizmów reklamowych Facebook Ads. Podstawowym założeniem reklam na Facebook’u jest targetowanie, tzn. my decydujemy do kogo mają trafiać nasze reklamy. Dlatego każde działania reklamowe rozpoczynamy od sprecyzowania konkretnej grupy docelowej, na podstawie informacji od klienta, własnych doświadczeń czy analizy statystyki profilu, bądź sklepu. Dalej dobieramy odpowiedni format reklamy wybierając spośród szerokiej gamy możliwości - od klasycznych promocji fan page’a, bądź postów, poprzez reklamę kierującą do witryny czy Lead Ads, a na remarketingu, opartym na działaniu Pixela Facebook’a kończąc. Dalej tworzymy materiały graficzne, opracowujemy teksty reklamowe oraz sprawujemy kompleksową moderację i opiekę nad całościowym przebiegiem kampanii.

GRAFIKA

Z pomocą Działu Graficznego projektujemy nowoczesne, funkcjonalne i wizualnie estetyczne materiały. To obowiązkowy element fanpage’a, dzięki któremu rozpoznają Twoją markę użytkownicy Internetu. Publikowane materiały muszą być interesujące, przykuwać wzrok, a także zachęcać do interakcji oraz dalszego śledzenia fanpage’a. Każdy post danego cyklu opatrujemy specjalnie przygotowanym, wysokiej jakości, szablonem, bądź grafiką. Równie ważna co treść jest dobrana do posta grafika, a my perfekcyjnie łączymy obie te kwestie!

Sprawdź co możemy zaproponować Twojej marce i zamów darmową strategię obecności w social mediach. Pamiętaj, że Facebook dla sklepu internetowego to obowiązkowy punkt w działaniach marketingowych!

Zrobimy coś razem?

Zamów darmową ofertę i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Odezwiemy się
tak szybko, jak to możliwe.

Komunikacja dla sklepu Bludshop

Case Study jednego z liderów w branży streetwearu – Bludshop. Podsumowanie 8 miesięcy działań Traffic Trends dla marki na Facebooku oraz wyników, które przyniosły one dla sklepu.

Zobacz, jak zmiany w komunikacji, doborze treści oraz strategii reklamowej pozwoliły uczynić z fan page’a Bludshopu rzeczywisty kanał obsługi klienta i przynoszący znakomite wyniki kanał sprzedaży!

zobacz więcej

opinie naszych klientów

mamy przyjemność pracować dla

traffic trends w liczbach

400
Pomogliśmy już ponad 400 sklepom
i biznesom internetowym.
40
Zatrudniamy 40 wysoko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są do Twojej dyspozycji.
10
Docenił nas w Rankingu Fast 50. Zajęliśmy 10 miejsce w Europie Centralnej.

© 2016 traffictrends.pl - profesjonalne pozycjonowanie sklepów internetowych