Bezpłatna konsultacja

TikTok Ads

To nie tylko śmieszne filmy dla dzieci. To mega potencjał sprzedażowy! Wykorzystaj go z doświadczonym teamem i unikalną technologią, którą dysponuje!

4,8

Ocena na bazie 134 opinii z Google

50+

Liczba doświadczonych specjalistów pracujących w TT

120+

Liczba softów wykorzystywanych w pracy dla Ciebie

Dlaczego warto?

TikTok to bezapelacyjnie najgorętsze medium społecznościowe ostatnich miesięcy! Miliony użytkowników i długie godziny ich aktywności, to idealne połączenie, którym musisz się zainteresować i które musisz wykorzystać. Mniejsza konkurencja wśród reklamodawców daje przewagę tym, którzy na TikToka postawili.

System reklamowy na TikToku pozwala na realizację wybranych celów: świadomościowych, zasięgowych lub sprzedażowych z wykorzystaniem katalogu produktów. 

Wyświetlenia

Kliknięcia

Konwersje

TikTok Ads w Traffic Trends

Komunikacja na TikToku musi być naturalna i powinna być realizowana przez Ciebie i Twoją firmę. Jednak reklamy to już inny świat i sporo możliwości konfiguracyjnych, które prowadzą do realizacji różnych celów. Nic, co nie wygląda jak naturalny TikTok, nie ma sensu w reklamie - liczy się naturalność i pomysł!


Dlatego też by zapewnić maksymalną efektywność reklam zapewniamy wsparcie w konfiguracji i optymalizacji kampanii reklamowych zostawiając kreacje po Twojej stronie.

Specjalna oferta TikTok Ads
Skorzystaj z bezpłatnej analizy oraz niezobowiązującego testu!
Zamów kontakt
AdTech

Efektywność naszych działań opieramy nie tylko na zespole doświadczonych Specjalistek i Specjalistów TikTok Ads, ale także na zaawansowanej technologii reklamowej wspierającej efektywność działań! W prowadzonych kampaniach wspiera nas oprogramowanie autorskie oraz komercyjne, a także rozwiązania oparte o AI. Współpracując z nami zyskujesz nie tylko opiekę nad kontem, ale także zaawansowany i nowoczesny ekosystem reklamowy!

W czym pomaga nam soft?
Teksty reklamowe
Powiadomienia o anomaliach
Grafiki reklamowe
Zbiorcze raporty porównawcze
Wideo reklamowe
Harmonogram współpracy

ANALIZA

Pierwszym etapem naszych rozmów będzie analiza Twojego konta TikTok Ads, która pozwoli nam uczciwie oszacować potencjał na poprawę wyników oraz wskaże Ci błędy, które będziemy naprawiać w pierwszym okresie działania.

UMOWA

Jeśli strategia będzie Ci odpowiadać - zawrzemy bezpieczną, elastyczną i bezterminową umowę z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

ANALIZA

Kampanie będą podlegać ciągłej analizie danych efektywnościowych względem założonych celów. Będziemy do tego wykorzystywać autorskie oprogramowanie dostępne tylko dla Klientów Traffic Trends.

RAPORTOWANIE

Od początku uzyskasz dostęp do cyklicznych raportów kampanii TikTok Ads oraz zachowasz dane bezpośrednio na koncie reklamowym.

STRATEGIA

Uzupełnieniem analizy będzie nasza autorska strategia wraz z rekomendacją budżetu, estymacją wyników i celami, które będziemy chcieli zrealizować dla Twojej firmy.


KONFIGURACJA

Na początku współpracy zadbamy o perfekcyjną konfigurację nie tylko nowych kampanii, ale także narzędzi analitycznych. 

OPTYMALIZACJA

Oczywiście nie każda strategia jest w 100% trafiona, dlatego w trakcie współpracy certyfikowani Specjaliści i Specjalistki TikTok Ads będą dokonywać cyklicznych optymalizacji działań w celu podniesienia ich efektywności.


Dlaczego Traffic Trends?

Kampanie reklamowe TikTok Ads dla e-commerce prowadzimy od początku 2023 roku. Naszym Klientom gwarantujemy unikalne połączenie Specjalistów i Specjalistek z zaawansowanym wsparciem technologicznym! To właśnie kooperacja doświadczonego zespołu z nowoczesną technologią reklamową pozwoliła Traffic Trends stać się liderem rynku agencji performance marketingu dla e-commerce.

50+
osób w zespole
150+
softu wspierającego pracę
450+
otwartych projektów
4 mln+
budżetu miesięcznego
Nasze badge

Naszą siłą jest również umiejętność skutecznego działania w wielu systemach reklamowych i budowa lejka wykraczającego ponad pojedynczy system.

Nasze bogate doświadczenie i jakość działań potwierdza fakt, że jesteśmy:

  • Partnerem Premium Google

  • Business Partnerem Meta

  • Allegro Ads Partnerem+

  • Advertising Partnerem Microsoftu

  • Google CSS Partner

  • nominowani do Google Partner Awards EMEA

  • Education Champion Allegro Ads

FAQ
Jak ocenić skuteczność kampanii reklamowych?
W czym kampanie prowadzone przez Traffic Trends są lepsze od tych, które mogę poprowadzić samodzielnie?
Na czym polega optymalizacja kampanii?
Jak wygląda umowa?
Co należy dostarczyć w celu konfiguracji kampanii?
Jaki jest minimalny budżet?
Czy mogę zmienić budżet w trakcie współpracy?

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!