Znasz to uczucie, gdy...

Jeśli tak, to szczerze gratulujemy.

Lecz jeśli nie, to może czas zmienić agencję na lepszą?

Zostaw swój adres e-mail lub telefon, by mógł skontaktować się z Tobą nasz doświadczony Specjalista, który niezobowiązująco i bezkosztowo przygotuje strategię rozwoju sprzedaży internetowej dla Twojej firmy!

Podając adres email i telefon akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od firmy Traffic Trends.

Najlepsi w zwiększaniu sprzedaży internetowej

Od prawie dziesięciu lat specjalizujemy się w zwiększaniu sprzedaży internetowej. 50-osobowy zespół specjalistów dba o liczne źródła sprzedaży dla setek polskich projektów e-commerce. Od małych i młodych sklepów, po branżowych liderów znanych ze świata offline. Posiadamy status Partnera Premium Google oraz Partnera+ Allegro, a także własny i licencjonowany CSS Google oraz nominację w ostatnim konkursie Google Awards na najlepsze kampanie reklamowe. Napisaliśmy to, nie żeby się pochwalić. Tylko po to, by upewnić Ciebie, że Traffic Trends to naprawdę dobry wybór!

Pozycjonowanie

Podwójna sprzedaż w rok

190%

Wzrost ruchu organicznego

112%

Wzrost sprzedaży z organica

330%

Wzrost liczby fraz w top10

Bardzo skrupulatna współpraca na polu optymalizacji sklepu, połączona z potężnym zaangażowaniem w rozbudowę unikalnych treści oraz przemyślanym, wysokojakościowym linkbuildingiem zaowocowała wygenerowaniem w trakcie roku potężnego wzrostu ruchu i sprzedaży organicznej. Ten wzrost, to nagroda dla naszego Klienta, nie tylko za zaufanie, ale zwłaszcza za zaangażowanie w proces pozycjonowania!

Czytaj więcej o usłudze pozycjonowania

Kampanie Google Ads

Wielka sprzedaż przy super rentowności

1,66

Mln zł przychodu w 10 tygodni

tylko

0,12

Mln zł kosztu w 10 tygodni

1383%

Imponujący ROAS przy takim zasięgu

Praca nad kampanią reklamową dla sklepu internetowego to proces trudny i żmudny. Finalnie jednak cieszy, gdy widzi się takie efekty! Rentowność na poziomie 14:1 pozwala naszemu Klientowi generować bardzo satysfakcjonujący zysk w każdym kolejnym dniu prowadzonej kampanii, a wszystko zawdzięcza temu, że zaufał agencji z doświadczeniem w e-commerce i ze statusem Partnera Premium. Zaprojektowaliśmy i uparcie optymalizowaliśmy reklamowy mix wykorzystujący kampanie produktowe, tekstowe, remarketing, banerowe a nawet wideo. Ostatecznie zaowocował on imponującym wynikiem i skalą!

Czytaj więcej o usłudze Google Ads

To co? Chcesz zmienić agencję na lepszą?

Zostaw swój adres lub telefon

Podając adres email i telefon akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od firmy Traffic Trends.

Kampanie Facebook Ads

Nie tylko zasięg, ale i super sprzedaż

0,5

Mln wyświetleń

22

Grosze za jedno kliknięcie

1500%

Mega rentowność

Przy odpowiednim prowadzeniu i doświadczeniu, kampanie w mediach społecznościowych dadzą Tobie nie tylko zasięg i ruch, ale wygenerują super wynik sprzedażowy. Umiejętne rozdrobnienie kampanii i połączenie jej celów (Sprzedaż z katalogu, Konwersja) z metodami kierowania (remarketing, lookalike, zainteresowania) jest w stanie wygenerować efekt sprzedażowy na poziomie 15 zł przychodu z każdej wydanej złotówki (i to według statystyk z Google Analytics)!

Czytaj więcej o usłudze Facebook Ads

Reklama na Allegro

Rentowność kampanii na poziomie 1300%

poniżej

25

Groszy CPC

powyżej

1%

Klikalność

1300%

Rentowność kampanii

Rzadko naszym celem kampanii na Allegro jest osiągnięcie jak najwyższej wartości w kolumnie „Zwrot z inwestycji”. Zależy nam na skali sprzedaży, czyli na tym by mądrze wydać jak największy budżet przy satysfakcjonującym zwrocie z tego wydatku. W tym przypadku, cierpliwa optymalizacja kampanii i rozbudowywanie jej w sposób przemyślany, doprowadziło naszego Klienta do sprzedaży w kilka tygodni na poziomie ćwierć miliona złotych, zachowując przy tym bardzo atrakcyjną rentowność wynoszącą 1300%!

Czytaj więcej o usłudze reklama na Allegro

Decyzja podjęta? Chcesz poznać nasza ofertę?

Zostaw swój adres lub telefon

Podając adres email i telefon akceptujesz politykę prywatności oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji od firmy Traffic Trends.

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!