Zwiększanie ruchu

Ruch na wysokim poziomie to niezbędny element rozwoju Twojej firmy

Zwiększanie ruchu

Sposobów zwiększania ruchu jest wiele, warto jednak wybrać te najlepsze!

Liczba firm marzących o wysokim poziomie ruchu na stronie www prowadzi do powstawania coraz to nowszych rozwiązań budujących wspomniany ruch. Warto w procesie tym uwzględniać sprawdzone, skuteczne metody, które przyniosą Twojej firmie ponadprzeciętne korzyści.

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h ofertę dla Twojej firmy!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

POZYCJONOWANIE

Jest to podstawowa usługa marketingu internetowego, znana na polskim rynku już od wielu lat. Odpowiada ona za budowanie ruchu organicznego, czyli darmowych przejść z wyszukiwarki Google na stronę sklepu internetowego. „Złoty Graal” każdego posiadacza strony www. Dlaczego? Dlatego, że każdy rozwinięty biznes internetowy znaczną część ruchu buduje właśnie dzięki pozycjonowaniu. Dlatego też, że jakość ruchu organicznego jest bezkonkurencyjna i bardzo często ze względu na skalę i przełożenie na sprzedaż, nie może się z nią równać żadna inna metoda.

PO DRUGIE

KAMPANIE REKLAMOWE

Naturalnym uzupełnieniem pozycjonowania są kampanie reklamowe Google Ads. Pozwalają one zarówno na odpłatną promocję Twojej firmy w wyszukiwarce, jak i na pobudzanie potrzeb konsumentów za pomocą reklam graficznych i video na innych stronach www. Wszystko to wzbogaca tak zwany remarketing, czyli możliwość „śledzenia” osób, które wcześniej już odwiedziły Twoją stronę. Wszystko to buduje z systemu reklamowego Google największego i najskuteczniejszego gracza na rynku reklamy internetowej, z którym koniecznie musisz się zaprzyjaźnić.

PO TRZECIE

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Najmłodszym ze znaczących graczy jest marketing oparty o media społecznościowe. Uzupełnia on jednak w sposób idealny powyższe punkty umożliwiając budowanie wokół własnych marek i firm zaangażowanych mikrospołeczności podatnych na przekaz reklamowy i zainteresowanych Twoją firmą. Niezależnie od tego czy Twoi Klienci są na Facebooku, Instagramie czy na LinkedInie, możesz i musisz czerpać z tego korzyści biznesowe.

Regularne zwiększanie ruchu jest główną drogą do sukcesu

Nie ma alternatywy względem zwiększania ruchu na stronie sklepu. Jest to obowiązkowy i często najtrudniejszy etap jaki przejść musi Twoja firma by móc powiedzieć, że odniosła sukces. Po drodze czeka na Ciebie wiele pułapek i sposobów reklamowych, które nie do końca okażą się skuteczną i pasującą do profilu Twojej firmy metodą. Jeśli jednak planując działania mające na celu efektywne zwiększanie ruchu zaufasz doświadczonym Specjalistom, którzy odpowiadali za setki kampanii, będziesz mógł cieszyć się wzrostem zarówno w obszarze ruchu na stronie, jak i sprzedaży.

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie zwiększania ruchu na stronie?

Proces budowy ruchu na stronie sklepu internetowego łatwo porównać do promocji stacjonarnego sklepu. Wyobraź sobie, że wybrana firma równocześnie zapewnia Ci przeniesienie sklepu z niebezpiecznej okolicy do najlepszej Galerii Handlowej, na dodatek dociera perfekcyjnie do pasujących do Twojego sklepu Klientów, a na koniec powoduje, że chcą Oni „żyć” Twoją firmą i chłoną wszystko to, co masz do powiedzenia w zakresie oferty i promocji. Nierealne? W świecie tradycyjnym pewnie nie. W świecie internetowym, to wszystko dla swoich Klientów robi Traffic Trends!

Setki przeprowadzonych kampanii, w których skutecznie łączymy różne narzędzia internetowe pozwalają osiągnąć efekt synergii i dynamicznie zwiększać ruch i sprzedaż na stronach sklepowych. Nie jesteśmy typową Agencją SEO, Social Media czy firmą od reklamy Google. Każdy z naszych Działów z powodzeniem taką firmą mógłby być, ale nas wyróżnia kompleksowość Obsługi i całościowe podejście do prowadzonych projektów. Oczywiście, możesz działać z nami tylko w wybranym zakresie, ale jeśli nie chcesz ograniczać swojego rozwoju, to docelowo zwiększaj z nami ruch na każdym możliwym polu!

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Traffic Trends to rzetelna firma, która znacząco zwiększyła ruch na naszej stronie.

Zespół Traffic Trends jest zaangażowany i kompetentny. Szczerze polecamy współpracę z nimi.

Jakub Milewski, Frisco

 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 694 725 452
tel. 696 366 952

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!