Kampanie reklamowe Google Ads

Najszybsze narzędzie pozwalające zrealizować wiele celów.

Kampanie reklamowe Google Ads

Kampanie reklamowe Google Ads to skuteczny sposób na błyskawiczne osiąganie celów!

System reklamowy Google znany jest od wielu lat. Z każdym rokiem jednak firma ta pracuje nad jego ulepszeniem i rozbudową, dzięki czemu mimo rosnącej liczby firm korzystających z reklam Google, nadal zamierzone efekty są bardzo możliwe do zrealizowania! Dzięki kampaniom reklamowym prowadzonym wraz z firmą Google jesteś w stanie zrealizować wiele celów!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h wycenę kampanii dla Twojego sklepu!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

SPRZEDAŻ

Wyszukiwarka Google to najbardziej wartościowe miejsce, z którego korzystają w internecie Polacy. Nie musisz tutaj pobudzać potrzeb zakupowych. Wystarczy, że na odpowiednim poziomie zapewnisz ich realizacje. Google oddaje do Twojej dyspozycji dwa bardzo efektywne sposoby – reklamę produktową (tzw. Google Zakupy) oraz znaną od bardzo dawna reklamę tekstową. Każda ta forma nadal przynosi ponadprzeciętne wyniki sprzedaży i buduje zysk setek polskich firm.

PO DRUGIE

ZASIĘG

Google nie zapomina również o firmach, które swoje budżety reklamowe chcą przeznaczyć na długofalowe budowanie rozpoznawalności marki i pobudzanie potrzeb wśród grup docelowych. Chcesz za pomocą stworzonych banerów wyświetlić swoją reklamę na tysiącach polskich stron internetowych? Google daje Ci taką możliwość! Wolisz dotrzeć do grupy docelowej za pomocą reklam wideo w serwisie Youtube? Google Ci w tym pomoże! W zależności od celu i grupy docelowej jesteś w stanie budować wizerunek swojej marki korzystając z rozwiązań reklamowych.

PO TRZECIE

REMARKETING

Od lat obowiązkowym uzupełnieniem powyższych działań są kampanie remarketingowe, które umożliwiają komunikację z osobami, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę. Jeśli ktoś obejrzał dany produkt, ale jednak go nie kupił – śledź go zdjęciem tego produktu przez najbliższe dni. Gdy ktoś poznał Twoją ofertę, ale jednak ponownie szuka tego samego w Google’u – skorzystaj z remarketingu w wyszukiwarce.

Nowość: Ads Booster, czyli reklamy rozliczane prowizyjnie!

Sprawdź!

Kampanie reklamowe Google Ads to obowiązkowy punkt każdej strategii

Zdecydowana większość sklepów internetowych na bieżąco korzysta z systemu reklamowego Google. Wartość reklamy w wyszukiwarce czy remarketingu jest na tyle wysoka, że nie można ominąć jej planując reklamę swojego sklepu. Oczywiście, nie buduje ona trwałego efektu i jest pozornie drogim rozwiązaniem. Jednak jako jedno z nielicznych daje tak duże prawdopodobieństwo zysku w pierwszych dniach i tygodniach działań.

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie kampanii reklamowych Google Ads?

Co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, kilka lat temu Google rozbudował certyfikację agencji prowadzących działania reklamowe tworząc najwyższy poziom Partners Premium. Traffic Trends jest dumnym posiadaczem tego tytułu, co oznacza, że jest jedną z czołowych agencji w Polsce korzystających z systemu reklamowego Google. Po drugie, tak jak w przypadku innych usług, tak i przy kampaniach reklamowych – praca nad sklepem nie jest równa pracy nad innym projektem. Nasze doświadczenie i unikalna na rynku specjalizacja powoduje, że prowadzone przez nas kampanie reklamowe generują efektywne wzrosty i budują zysk współpracujących z nami Klientów.

Niezależnie od tego jakim budżetem reklamowym dysponujesz i jaki cel dla swojej firmy chcesz zrealizować, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Bogactwo rozwiązań jakie Google przygotował firmom chcącym się za jego pośrednictwem reklamować, pozwala na zapewnienie odpowiedniej opieki każdej firmie. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z systemu reklamowego Google lub wydał Ci się on nieefektywny, daj szansę najwyższej klasy Specjalistom!

FAQ

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Firmę Traffic Trends charakteryzuje profesjonalizm, doskonały kontakt z Klientem oraz wysoka skuteczność realizowanych kampanii.

Rzetelne podejście do Klienta oraz troska o realizację ich celów powodują, iż współpraca z Traffic Trends jest zorientowana strategicznie i długoterminowo. Zdecydowanie polecam wszystkim potencjalnym Klientom!

Paweł Tomkiewicz, Skorzana.com, ButyRaj.pl

 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
ul. Piątkowska 163
60-650 Poznań
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!