Kampanie reklamowe Google Ads

Co zapewniamy?

 • check Indywidualną strategię
 • check Inicjatywę i błyskawiczne zmiany
 • check Najwyższy status Google Partner Premium
 • check Własny system CSS zwiększający widoczność i obniżający koszty klików
 • check Raporty live w Panelu Klienta
 • check Transparentną współpracę na koncie należącym do klienta

Zamów bezpłatną analizę i strategię reklamową

lub skorzystaj z:
bok@traffictrends.pl
888 211 157

Kampanie reklamowe Google Ads to skuteczny sposób na błyskawiczne osiąganie celów!

System reklamowy Google znany jest od wielu lat. Z każdym rokiem jednak firma ta pracuje nad jego ulepszeniem i rozbudową, dzięki czemu mimo rosnącej liczby firm korzystających z reklam Google, nadal zamierzone efekty są bardzo możliwe do zrealizowania! Dzięki kampaniom reklamowym prowadzonym wraz z firmą Google jesteś w stanie zrealizować wiele celów!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h wycenę kampanii dla Twojego sklepu!

Zamów bezpłatną wycenę

PO PIERWSZE

SPRZEDAŻ

Wyszukiwarka Google to najbardziej wartościowe miejsce, z którego korzystają w internecie Polacy. Nie musisz tutaj pobudzać potrzeb zakupowych. Wystarczy, że na odpowiednim poziomie zapewnisz ich realizacje. Google oddaje do Twojej dyspozycji dwa bardzo efektywne sposoby – reklamę produktową (tzw. Google Zakupy) oraz znaną od bardzo dawna reklamę tekstową. Każda ta forma nadal przynosi ponadprzeciętne wyniki sprzedaży i buduje zysk setek polskich firm.

PO DRUGIE

ZASIĘG

Google nie zapomina również o firmach, które swoje budżety reklamowe chcą przeznaczyć na długofalowe budowanie rozpoznawalności marki i pobudzanie potrzeb wśród grup docelowych. Chcesz za pomocą stworzonych banerów wyświetlić swoją reklamę na tysiącach polskich stron internetowych? Google daje Ci taką możliwość! Wolisz dotrzeć do grupy docelowej za pomocą reklam wideo w serwisie Youtube? Google Ci w tym pomoże! W zależności od celu i grupy docelowej jesteś w stanie budować wizerunek swojej marki korzystając z rozwiązań reklamowych.

PO TRZECIE

REMARKETING

Od lat obowiązkowym uzupełnieniem powyższych działań są kampanie remarketingowe, które umożliwiają komunikację z osobami, które już wcześniej odwiedziły Twoją stronę. Jeśli ktoś obejrzał dany produkt, ale jednak go nie kupił – śledź go zdjęciem tego produktu przez najbliższe dni. Gdy ktoś poznał Twoją ofertę, ale jednak ponownie szuka tego samego w Google’u – skorzystaj z remarketingu w wyszukiwarce.

Kampanie reklamowe Google Ads to obowiązkowy punkt każdej strategii

Zdecydowana większość sklepów internetowych na bieżąco korzysta z systemu reklamowego Google. Wartość reklamy w wyszukiwarce czy remarketingu jest na tyle wysoka, że nie można ominąć jej planując reklamę swojego sklepu. Oczywiście, nie buduje ona trwałego efektu i jest pozornie drogim rozwiązaniem. Jednak jako jedno z nielicznych daje tak duże prawdopodobieństwo zysku w pierwszych dniach i tygodniach działań.

Dlaczego Traffic Trends, to najlepszy Partner w zakresie kampanii reklamowych Google Ads?

Co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, kilka lat temu Google rozbudował certyfikację agencji prowadzących działania reklamowe tworząc najwyższy poziom Partners Premium. Traffic Trends jest dumnym posiadaczem tego tytułu, co oznacza, że jest jedną z czołowych agencji w Polsce korzystających z systemu reklamowego Google. Po drugie, tak jak w przypadku innych usług, tak i przy kampaniach reklamowych – praca nad sklepem nie jest równa pracy nad innym projektem. Nasze doświadczenie i unikalna na rynku specjalizacja powoduje, że prowadzone przez nas kampanie reklamowe generują efektywne wzrosty i budują zysk współpracujących z nami Klientów.

Niezależnie od tego jakim budżetem reklamowym dysponujesz i jaki cel dla swojej firmy chcesz zrealizować, znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Bogactwo rozwiązań jakie Google przygotował firmom chcącym się za jego pośrednictwem reklamować, pozwala na zapewnienie odpowiedniej opieki każdej firmie. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z systemu reklamowego Google lub wydał Ci się on nieefektywny, daj szansę najwyższej klasy Specjalistom!

Napisz do nas i odbierz w ciągu 24h wycenę kampanii dla Twojego sklepu!

Zamów bezpłatną wycenę

FAQ

Jak mogę oceniać skuteczność kampanii reklamowych?

Google Ads umożliwia bardzo dokładne mierzenie efektów prowadzonych działań. Niezależnie od tego, co będzie Twoim celem (sprzedaż, wysłany lead, przejścia na konkretną podstronę), to dla każdej kampanii i każdej grupy reklam będziemy efektywność mierzyć, raportować i na jej podstawie będziemy optymalizować kampanie.

Czy mogę zmieniać budżet w trakcie współpracy?

Oczywiście. Budżet reklamowy jest w pełni elastyczny. Doskonale rozumiemy zależność sprzedaży od sezonu, pogody czy nawet dnia miesiąca i pory dnia. Dlatego w pełni dostosujemy budżet do Twoich planów finansowania kampanii.

Na czym polega optymalizowanie kampanii?

Optymalizacja kampanii składa się z wielu mniejszych zadań i prac wykonywanych cyklicznie przez Certyfikowanych Specjalistów Google Ads, których celem jest osiągnięcie jak najwyższych efektów kampanii. W ramach optymalizacji np. modyfikujemy treści reklamowe, wykluczamy nieefektywne słowa kluczowe, zwiększamy stawki i kliknięcia na słowa, które generują najwięcej sprzedaży, zarządzamy rozszerzeniami reklam maksymalizując np. liczbę połączeń do firmy lub komunikując wewnętrzną promocję.

Czym jest remarketing statyczny a czym dynamiczny?

Obie formy remarketingu, to kampanie, które na celu mają „śledzić” pewną grupę odbiorców, np. osoby, które były na Twojej stronie, oglądały produkt, ale nie zdecydowały się na jego zakup. Forma dynamiczna robi to automatycznie i wyświetla zdjęcia oglądanych produktów. Forma statyczna umożliwia posługiwanie się zaprojektowanymi w tym celu grafikami, które jednak nie podlegają indywidualizacji ze względu na historię danego Klienta. Dodatkowo możesz również uruchomić tak zwane kampanie RLSA, czyli remarketing w reklamie tekstowej lub produktowej w wyszukiwarce Google.

Co oznacza status Partnera Google Premium?

Status Partner Premium od Google jest weryfikatorem jakości naszych prac, a także bogactwa naszego doświadczenia. By móc ubiegać się o taki status trzeba dysponować zarówno odpowiednią liczbą Klientów, wydawać określone budżety w skali miesiąca, a także posiadać liczny zespół Certyfikowanych Specjalistów z zakresu Google Ads. Od dawna wszystkie te warunki spełniamy będąc Partnerem Google w najwyższym stopniu Premium!

Jak wygląda umowa?

Umowa jest bardzo bezpieczna i elastyczna. Stawiamy bardzo mocno na Twój komfort dlatego proponujemy umowę bezterminową z bardzo krótkim okresem wypowiedzenia.

Jaki jest minimalny budżet?

Teoretycznie nie ma minimalnego poziomu. Na pewno jeśli chcesz przeznaczyć na kampanię np. 100 czy 200 złotych, to dodatkowe opłaty po naszej stronie mogą spowodować, że kampania nie będzie efektywna i dochodowa. Jednak wielu naszych Klientów rozpoczynało działania z pułapu 500-800 złotych miesięcznie by dziś z powodzeniem i niemałym zyskiem inwestować w ten kanał tysiące złotych.

Nasz zespół

40+

Liczba naszych pracowników

400+

Liczba otwartych projektów

1mln+

Kliknięć reklamowych

0,5mln+

Polubień na facebooku

150mln

Miesięczne przychody klientów

Rekomendacje

Traffic Trends to bardzo rzetelna firma, która zdecydowanie stawia na zadowolenie swoich klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy i zaangażowania, jakie wkładają w swoją pracę.

Michał Rak, Konesso.pl

Doświadczeń z reklamą w internecie mamy wiele.

Na pewno profesjonalne podejście do prowadzonych działań, to cecha, która na plus wyróżnia zespół Traffic Trends!

Andrzej Wasilewski, Riff

Traffic Trends to rzetelna firma, która znacząco zwiększyła ruch na naszej stronie.

Zespół Traffic Trends jest zaangażowany i kompetentny. Szczerze polecamy współpracę z nimi.

Jakub Milewski, Frisco

 • Skórzana
 • Carrea
 • Dolina Noteci
 • Tenczynek
 • Ubierz Swoje Ściany
 • Babyono
 • Bilety24.pl
 • British Council
 • Casu
 • Craft
 • Danfoss
 • Frisco
 • Gatta
 • Logitech
 • Media Markt
 • Riff
 • Sylwia Majdan
 • AA Cosmetics
 • Danhen
 • Mass Denim
 • Wola
 • Konesso
 • Bludshop

Zobacz wszystkie rekomendacje

Znajdź nas również tu:

Zapisz się na newsletter

Wysyłamy go raz w tygodniu i nie spamujemy!

Traffic Trends Sp. z o.o.

NIP 7773174094
e-mail: bok@traffictrends.pl
tel. 888 211 157